Vyzkoušeli jsme tričko na cvičení – jak dopadlo?

O tričku na cvičení se nám dobře píše, protože sami ho používáme dost často. Lepší než o něm psát, je si takové tričko na cvičení vyzkoušet sami na sobě. A to jsme udělali, abychom vám mohli referovat. Zkusili jsme rovnou dva exempláře.

První pokus – tričko na cvičení co nejlevněji

Jako po prvním jsme sáhli po tričku z výprodeje v jednom levnějším značkovém řetězci. Tričko nestálo ani dvě stovky, což nám přišlo jako ideální cena za oblečení, které budeme mít jen na cvičení. Černá barva, bílý nápis na hrudi a klasický střih – tak nějak tričko vypadalo, když jsme si ho koupili.

Trochu nás zarazilo, že hned po prvním vyprání se švy zkroutily, takže tričko nemělo původní tvar. Ale co – stejně jsme ho měli „jen“ na cvičení.

Cvičit jsme v něm chodili 2x týdně. Už po měsíci nám řekla kamarádka, že na nás tričko „tak nějak divně plandá“ a po dvou měsících začala být z černé šedá barva. Nakonec jsme ho po půl roce museli vyhodit. Ne proto, že by nám vadila šedá barva, ale proto, že se tričko rozděravělo na několika místech. Holt za pár stovek odpovídající kvalita.

Druhý pokus – tričko na cvičení kvalitně

Souběžně s prvním levným tričkem jsme na doporučení kamaráda pořídili tričko na cvičení z osvědčeného obchodu ajaxx63.cz. Už při vyzkoušení nás příjemně překvapilo tím, že rukávy obepnuly naše bicepsy a ty tak opticky vypadaly větší. Ale kvůli tomu jsme tričko na cvičení nekupovali (i když je příjemné vypadat líp).

Nebudeme to natahovat – tohle tričko na cvičení nosíme do posilovny i dnes, po roce, co ho máme. Vzhledem k tomu, že si drží původní tvar i barvu a kamarádka nás v něm chválí (líbí se jí nápis „Hardcore“ na hrudi i to, jak tričko nikde neplandá), ještě nám nějaký ten měsíc určitě vydrží.

Shrnutí

Z našich zkušeností jednoznačně vyplývá, že se nevyplatí nosit rozdrbané levné tričko na cvičení. Jsou to zbytečně vyhozené peníze za kus „hadru“. Radši tak dáme peníze za tričko na cvičení, které nám alespoň chvíli vydrží a hlavně ve kterém dokážeme vypadat dobře.

Ještě odkaz na eshop, kde jsme tričko kupovali – můžeme je jen doporučit: www.ajaxx63.cz

1 komentář u „Vyzkoušeli jsme tričko na cvičení – jak dopadlo?

  1. Pingback: Jakou barvu trička na cvičení? | Tričko na cvičení

Komentáře nejsou povoleny.