Jakou barvu trička na cvičení?

Už jste rozhodnuti, že si tričko na cvičení koupíte. Víte i to, že je dobré vybrat kvalitní tričko. Teď už jen stojíte před rozhodnutím, po jaké barvě sáhnout. Zkusíme napovědět.

Otázka 1: jak vypadáte?

Ačkoliv jste chlapi a otázku „jak vypadám“ řeší spíš ženy, v případě výběru trika je fajn se nad tím alespoň na vteřinu zamyslet. Každý totiž máme jiný odstín pokožky a jinou barvu vlasů. Pokud chceme zaujmout ostatní, je dobré vědět, jak na to.

Tričko ajaxx63 Husbear

Světlejší typ – blonďáci a vy, kteří máte světle hnědé vlasy, vám sluší výrazné barvy jako je třeba modrá, zelená, ale rozhodně i černá. Právě v modré a černé prý blonďáci vypadají nejlíp. Obě barvy jsou navíc výrazně chlapské, proto si v nich vyberte i tričko na cvičení.

Střední typ – hnědovlasí pánové, vám údajně nejvíc sedne tričko na cvičení ve světle modré, žluté nebo naopak červené či vínové barvě.

Tmavý typ – vy, kdo máte černé vlasy a jste tmavší typ, máte vyhráno. Vám sluší téměř jakákoliv barva trička na cvičení. Od černé přes škálu barev až po bílou.

Otázka 2: V čem se dobře cítíte?

Vy sami ale jste ti, kdo nejlíp ví, v čem vypadáte dobře. Právě proto jsou všechna doporučení, jaké tričko na cvičení si obléknout, pouze doporučeními. Finální volba je už na vás.

Vyberte si ze široké škály barev to své tričko na cvičení.