Jaké tričko na cvičení pro hubené?

Všimli jste si někdy, jaká trička nosí hubení chlapi? A vypadají v nich dobře? Pokud jste jedněmi z hubených chlapů i vy, máme pro vás super zprávu!

Jste hubení, nemůžete pořádně nabrat hmotu, i když se o to snažíte? Posilujete, jíte, dopřáváte si protein a pořád nic? Nestresujte se tím, vždyť dnes už je naštěstí snadná pomoc. Stačí se správně obléct a hned budete vypadat větší a vaše svaly výraznější. Jen vědět, jak na to.

Ve vašem případě se vyhněte klasickým tričkům s plandavým pásem a volnými rukávy. Zbytečně by v nich vaše tělo působilo ještě menší, hubenější, než je.

Jaké tričko chcete

Jako hubeným vám perfektně padnou trička z elastičtějších materiálů. Nemáme na mysli extrémně upnutá trička, která vypadají jako o číslo menší, než potřebujete. Naopak, mrkněte na kvalitní střih a mužnou grafiku, protože právě to, jak tričko vypadá, vašemu vzhledu dokáže hodně pomoct… nebo uškodit. Volte proto méně křiklavé barvy, opticky vaše tělo také rozšíří podélné linky. Výrazná grafika na hrudi také může opticky rozšířit právě tuto část těla – a to je přesně to, co od takového trička očekáváte.

Příspěvek byl publikován v rubrice O tričkách se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.