Jaké tričko na cvičení pro mohutné chlapy?

V posledním článku jsme psali o tom, jaké tričko nejlíp padne hubenějším chlapům. Dnes se podíváme na opačnou stranu – tedy na pány, kteří narostli více, než ostatní. A je jedno, jestli díky pravidelnému cvičení, jídlu nebo prostě od přírody. Jaké tričko jim – mohutným chlapům – padne nejlépe? Jaký střih vybírat?

Vy, kdo jste velcí chlapi, mi jistě dáte za pravdu, že vám jen tak nějaké tričko nepadne. Buď je příliš krátké nebo jsou úzké rukávy nebo když už má správnou délku, je divně neforemné. Zeptal jsem se několika svých kamarádů, kteří jsou „větší“ než ostatní chlapi, jaké tričko jim sedí nejlépe. A tady jsou jejich postřehy.

Pokud jste velcí chlapi díky jídlu, potřebujete tričko, které zakryje to, co nemusí být vidět. Pro vás je rozhodně nejlepší volbou klasický střih trička. Ten je dostatečně volný přes pás a tričko tak pomůže alespoň trochu upravit opticky postavu.

Chlapi, kteří narostli díky dřině v posilovně to mají podobné. Upnuté střihy by z takového chlapa udělaly „žížalu“, proto je lepší sáhnout po tričku klasického střihu, které je volné přes rukávy i hrudník a nikde neškrtí nebo netlačí. Volte určitě kvalitní bavlnu, která se pohodlně nosí – proč byste museli trpět v kousavém, škrábajícím tričku za pár korun, když můžete sáhnout po kvalitě a vypadat k tomu dobře?

Vybrat tricko klasicky strih

 

 

 

 

Další skupina kamarádů, kteří posilují, ale nejsou ještě „tak moc“ mohutní ale jako pohodlné tričko označila tričko atletického střihu. Když jsem jich se ptal, proč zrovna tenhle střih (vypasovanější a se speciálním lemem na rukávech), dostalo se mi většinou odpovědi, že v takovém tričku vypadají „tak nějak líp, namakanější“.

Vybrat tricko athletic

 

 

 

 

 

A co u vás, jaké tričko podle vás pro velké chlapy „boduje“ nejvíc?